SHARE

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ објави неколку фотографии на својот инстаграм-профил на кои позира во долг и тесен фустан со бели цветови под кој не носи гаќички. Изгледа дека овој пат пејачката игра на картата „да провоцира“…

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор