Цеца ги „распамети“ обожаватели со оваа фотографија

Цеца ги „распамети“ обожаватели со оваа фотографија

SHARE

Иако летово скржаво објави одвај една бикини-фотографија (повеќе можете да прочитате ТУКА), популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ пушти срце и ги израдува своите многубројни обожаватели со фотографија снимена летово на Кипар.

„Не сакам зимаааа“, напиша во коментар на објавената фотографија, со која дефинивно ги распамети своите машки следбеници.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор