Со кого Елена Ристеска замина во Турција (ФОТО)

Со кого Елена Ристеска замина во Турција (ФОТО)

SHARE

Нашата пејачка Елена Ристеска деновиве престојува во Турција. Таа отпатува со стилистот Даниел Николовски. Тие двајца позираа заедно покрај базен, а Елена фотографијата веднаш на прикачи на својот инстаграм-профил.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор