Сопругата на голгетерот на Палермо, Илија Нестороски, е вистинска убавица (ФОТО)

Сопругата на голгетерот на Палермо, Илија Нестороски, е вистинска убавица (ФОТО)

SHARE

Очигледно заслуга за одличната игра на нашиот репрезентативец и напаѓачот на италијанскиот клуб Палермо, Илија Нестеровски има и неговата преубава сопруга Мартина.

Мартина е дефинитивно неговата најголема поддршка, а дека Несторгол ужива во нејзината љубов се гледа и на неговиот профил на Инстаграм, каде што постојано објавува фотогафии.

#familyholiday #ilovemyfamily❤️ #myfamily👨‍👩‍👧‍👦

A post shared by Ile Nestorovski 3️⃣0️⃣ (@nestoro30) on

#wedding #day

A post shared by Ile Nestorovski 3️⃣0️⃣ (@nestoro30) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор