СЕ СЕЌАВАТЕ НА САМАНТА? Имаше најголеми гради на нашата естрада, денес еве...

СЕ СЕЌАВАТЕ НА САМАНТА? Имаше најголеми гради на нашата естрада, денес еве како изгледа (ФОТО)

SHARE

Сигурни сме дека особено машката популација добро се сеќава на фолк-пејачката Саманта Милошевиќ, која до пред некоја година беша активна на музичката сцена.

Важеше за една од пејачките со најголеми гради, но и една од најхрабрите кога стануваше збор да го истакне својот сексапил.

Денес таа изгледа уште посекси од тоа што беше, а доста е активна и на социјалните мрежи каде постојано објавува секси-фотографии.

Погледнете дел од нив:

Nedelno

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор