Селфи-фотографија што откри повеќе од посакуваното (ФОТО)

Селфи-фотографија што откри повеќе од посакуваното (ФОТО)

SHARE

Алис од Њу Орлеанс, САД, одлучи на Инстаграм да се пофали со нејзиниот нов фустан. Ама наместо во фустанот, сите гледаат во нејзиното опкружување… Еве зошто:

selfi

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор