SHARE

Со седа брада и вишок килограми, популарниот актер, кој претходната година се повлече од јавноста откако им се најде на нишан на медиумите поради навредите упатени до полицијата и до Евреите, изгледа речиси непрепознатливо, а за таа пригода облекол и малку преширока кошула и фармерки.

Мел и Розалинд се во врска три години, заедно го имаат синот Ларс кој кон крајот на месецот ќе наполни една година. Инаку, овој контроверзен актер има девет деца, седум со првата жена Робин Мур со која беше во брак 31 година, а со пијанистката Оксана Григориева има 8-годишна ќерка Лука.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор