РЕТКО КОЈ ЈА ПОЗНАВА: Ова е сестрата на Каролина Гочева (ФОТО)

РЕТКО КОЈ ЈА ПОЗНАВА: Ова е сестрата на Каролина Гочева (ФОТО)

SHARE
Сигурно малкумина од вас знаат како изгледа сестрата на нашата најпозната пејачка, Карлина Гочева, Александра, која е всушност нејзина единствена и помлада сестра.
Познатото македонско девојче на својот профил на Инстаграм објави фотка од нејзината сестра, преку која и го честиташе роденденот.
– Денес уште еден повод за радост и среќа, на мојата ‘мала’ сестричка роденден – стои како коментар во честитката.
Ако судиме според изгледот, очигледно е дека Сандра својата вита става ја наследила од својата популарна сестра…
Погледнете:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор