Први фотографии објавени по венчавката: Каролина Гочева (ФОТО)

Први фотографии објавени по венчавката: Каролина Гочева (ФОТО)

SHARE

Нашата поп-дива Каролина Гочева, која во септември годинава го изговори судбоносното „ДА“ со својата долгогодишна љубов, уметникот Михаил Корубин, во саботата присуствуваше на концертот на познатиот актер Раде Шербеџија, кој се одржа во „Македонска опера и балет“. По тој повод, пејачката објави црно-бела фотосесија направена во просториите на МОБ, со која ги воодушеви многубројните следбеници на социјалните мрежи.

Кога ме слика Лилика ☺️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on


 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор