Пејачката бегала во Австралија за да го скрие дека е здебелена?!

Пејачката бегала во Австралија за да го скрие дека е здебелена?!

SHARE

tanja-savic-1Се сеќавате на познатата ѕвезда на продукцијата „Гранд“, фолк-пејачката Тања Савиќ, која се омажи, забремени и се пресели кај сопругот и неговото семејство во Австралија?

Денес таа е горда мајка на два сина, сопруга и „повратник“ во пејачката кариера, земајќи предвид дека последниве години никако не и’ успева да ја врати старата слава. На новинарското прашање дали е задоволна од физичкиот изглед и што би сменила на себе, пејачката одговори:

„Жена како жена, секогаш има некој килограм што треба да се симне, но добро, задоволна сум од себе. И за време на првата и за време на втората бременост, се здебелив речиси 30 килограми, но, за среќа, не сте ме виделе во такво издание, вешто бегав за Австралија“, изјави Тања во едно неодамнешно интервју. А ние мислевме дека причината е нејзиното семејство….

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор