Од семејниот албум: Анастасија објави досега невидена фотографија од мама Цеца (ФОТО)

Од семејниот албум: Анастасија објави досега невидена фотографија од мама Цеца (ФОТО)

SHARE

Нема сомнеж дека ќерката на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, се гордее поради фактот што многу личи на својата позната мајка. Таа многупати досега јавно го потврди тоа, а неодамна на нејзиниот инстаграм-профил осамна уште една потврда. Имено, младата Ражнатовиќ објави досега невидена фотка на Цеца снимена во времето кога била на нејзина возраст, поточно кога имала 19 години.

Би рекле дека сличноста е јасно видлива, нели?

kad te mama u sred recenice slika na prepad🦋 #lastnight

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

 

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор