На мажите не им е лесно од оваа фотографија на пејачката Џесика...

На мажите не им е лесно од оваа фотографија на пејачката Џесика (ФОТО)

SHARE

Фолк-пејачката Џесика Палашоска очигледно е зависна од сонце и високи температури, па веќе неколку дена ужива на монденскиот остров Бали на плус 30  степени.

Дека Палашоска навистина ужива во овој рај на земјата, се гледа по фотографиите што постојано ги објавува на социјалните мрежи. Особено таков пример е последната фотка, која таа ја објави на својот профил на Инстаграм…. Мажи, земете здив…

Текст: В.С.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор