Многумина не веруваат дека е таа: Нина Бадриќ во почетокот на кариерата...

Многумина не веруваат дека е таа: Нина Бадриќ во почетокот на кариерата (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка од Хрватска, Нина Бадриќ (45) на социјалната мрежа Инстаграм се потсети на настапот од 1992 година во Опатија, па фотката ја сподели со своите следбеници на социјалната мрежа. Многумина не веруваат дека станува збор за неа! А вие?

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор