Кутрата Ана Николиќ: „Растргната“ поради оваа фотографија (ФОТО)

Кутрата Ана Николиќ: „Растргната“ поради оваа фотографија (ФОТО)

SHARE

Поп-пејачката Ана Николиќ неодамна ја свет ја донесе својата ќеркичка Тара. По пристигнувањето на новиот член во семејството, многу нешта се сменија за популарната пејачка, која не го крие восхитот од мајчинството. Како и повеќето тазе-мамички, таа на инстаграм-профилот се пофали со новото комплетче за својата ќеркичка, дело на модната куќа „Диор“. И предизвика бура од реакции, затоа што веднаш се јавија следбениците на кои не им се допадна нејзиниот избор.

Fashion killer!Tararira!😇⚘💟

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

„Боже каков сељачизам! Отсуство на стил и на осет за убаво. Од толку многу дизајнерски парчиња за бебиња, да избере розово со натпис j’adore dior може само тотален сељак. Џабе пари кога немаш во главата“, е еден од негативните коментари.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор