Кога малата Атина ќе се вовлече во гардероберот на мама Карлеуша (ФОТО)

Кога малата Атина ќе се вовлече во гардероберот на мама Карлеуша (ФОТО)

SHARE

18052115_10212563865829615_2016223989_oПостарата ќерка на поп-пејачката Јелена Карлеуша, Атина, покажа дека и таа има стил како нејзината позната мама, како и смелост да го носи модниот додаток кој ќе ја обележи целата сезона, а гордата мама покажа дека Атина ги следи нејзините стапки.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор