Ким Кардашијан револтирана поради оваа фотографија

Ким Кардашијан револтирана поради оваа фотографија

SHARE

Популарната американска старлета Ким Кардашијан „збесна“ поради фотографијата објавена на американските портали.

Спорната фотка е снимена за време на нејзиниот одмор во Мексико, каде што замина со сестрите и со блиските пријателки, а во реалното шоу што веќе 10 години го снима со своето семејство „Во чекор со Кардашијан“ е јасно прикажана нејзината реакција.

Kim is upset over bad paparazzi bikini pics 🤔🤧

A post shared by @kardashianclips on

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор