КАKО ДА Е МАНЕКЕНКА: Погледнете како изгледа мајката на Јелена Спенџарска (ФОТО)

КАKО ДА Е МАНЕКЕНКА: Погледнете како изгледа мајката на Јелена Спенџарска (ФОТО)

SHARE

Очиглендо има многу вистина во познатата поговорка: „Крушата под круша паѓа“. Токму таков пример е со познатата водителка Јелена Спенџарска и нејзината мајка.

Доказ за тоа е фотографијата која Спенџарска ја објави на својот профил на Инстаграм, а на која може да се види како нејзината мајка позира дотерана од глава до пети.

– Кога мама е во Скопје и има инспирација за сликање, а јас за позирање, (кога па сум немала) тогаш не само што имаме феноменално дружење, туку ги имаме и најубавите фотки – стои како коментар на фотката.

Очигледно сега ви е јасно од кого Јелена ја наследила својата витка става.

Погледнете:

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор