И Лепа Брена објави фотка во костим за капење (ФОТО)

И Лепа Брена објави фотка во костим за капење (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка Лепа Брена објави фотографија во едноделен костим за капење снимена на одморот во Франција. И покрај тоа што има 56 години, пејачката навистина има завидна линија.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор