И Крис Џенер замина во русокоси како нејзините ќерки (ФОТО)

И Крис Џенер замина во русокоси како нејзините ќерки (ФОТО)

SHARE

Крис Џенер, мајката на кланот Кардашијан-Џенер, замина во русокоси. Таа својата фамозна пикси-фризура, која досега ја бојадисуваше во темнокафена, одлучи да ја бојадиса во нијансата што веќе ја избраа Ким и Клое Кардашијан, како и најмладата ќерка Кајли Џенер.

Take San Fran…?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Дали повеќе ви се допаѓа како русокоса или бринета, проценете сами:

Caption this….

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор