Емина Јаховиќ: „Се лажете ако мислите дека Мустафа го заведувам со секси...

Емина Јаховиќ: „Се лажете ако мислите дека Мустафа го заведувам со секси долна облека“

SHARE

eminaПоп-пејачката Емина Јаховиќ и турскиот пејач Мустафа Сандал уживаат во својот брак, а пејачката во едно неодамнешно интервју откри како ја одржува страста во ракот:

„Ако мислите дека пред Мустафа шетам во секси долна облека, се лажете. Имам друг метод на заведување, во кој природниот изглед и харизмата излегуваат во прв план“, открива Емина, додавајќи:

„Дома најчесто сакам да носам удобни пижами. Мислам дека човек е најсексапилен кога се чувствува комфорно и убаво.“

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор