ГО ЗАБОРАВИЛА ГРАДНИКОТ: JK за три часа собра 50.000 лајкови на оваа...

ГО ЗАБОРАВИЛА ГРАДНИКОТ: JK за три часа собра 50.000 лајкови на оваа фотографија

SHARE

Дефинитивно Јелена Карлеуша е една од најзгодните на српската естрада, но и најдобро облечената.

Таа и овој пат со својот стајлинг направи хаос на социјалните мрежи. ЈК позираше во елегантна комбинација под која не носи градник и се разбира, поради тоа „лајковите“ и коментарите „летаа“ на сите страни.

За дури три часа, оваа фотографија на Јелена собра преку 50.000 „лајкови“ на Инстаграм.

Што велите вие за оваа креација на ЈК?

🕵🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор