Гола „сирена“ се шлапка во плитко (ФОТО)

Гола „сирена“ се шлапка во плитко (ФОТО)

SHARE

emili2

Британската манекенка и актерка Емили Ратајковски стана позната благодарение на провокативните фотографии кои редовно ги објавува на социјалните мрежи. Така и овој пат, згодната Емили на Инстаграм објави фотка на која позира целосно гола. Всушност, секси Емили го завртела грбот кон фотообјективот, поради што не и’ се гледа лицето, но затоа задникот е на мегдан.

„Сирена“, напиша Емили во коментарот за фотографијата, која за помалку од четири часа доби половина милион лајкови.

ењр

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор