Видеото со кој Северина ја поздрави Македонија (ФОТО)

Видеото со кој Северина ја поздрави Македонија (ФОТО)

SHARE

Популарната пејачка Северина Којиќ ќе настапи на годинешниот „Пиво-фест“ во Прилеп, па по тој повод, ги поздрави македонските обожаватели со видеото објавено на нејзиниот инстаграм-профил…

„Македонијо, те сакам“, порача Севе во описот на видеото.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор