Вака изгледа задникот на Ким Кардашијан во танга (ФОТО)

Вака изгледа задникот на Ким Кардашијан во танга (ФОТО)

SHARE

Американската старлета Ким Кардашијан својата кариера ја изгради благодарение на димензиите на својот задник. Горда на своите облини, Ким и понатаму ја провоцира јавноста, појавувајќи се во танга-бикини во Флорида. Земајќи оредвид ека фотографиите се дело на папарацо-новинари, дефинитивно не се фотошопирани од страна на старлетата, така што нејзиниот задник во реалноста изгледа вака.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор