Аца Лукас бил фатен во автомобил со оваа пејачка?! (ФОТО)

Аца Лукас бил фатен во автомобил со оваа пејачка?! (ФОТО)

SHARE

Познатиот пејач Аца Лукас цело изминато лето беше тема на српските медиуми, најпрво поради разводот од неговата сопруга Соња Вуксановиќ, па аферата со Ана Севиќ.

Овој пат српските медиуми пишуваат дека познатиот пејач бил фатен во својот автомобил со пејачката Катарина Остоиќ или позната како Каја, која е сопруга на познатиот диџеј Џуниор Џек.

Own it even when u lose it ♠️

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

„Каја таа вечер беше во ресторанот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ. Беа големо друштво, таа, Аца Лукас, Ацо Пејовиќ… Вистина е дека Каја цела вечер беше многу блиска со Лукас. Се смееа, тој и кажуваше некакви шеги, а на крајот од вечерта двајцата си заминаа со автомобилот на Аца“, изјавил човек кој бил сведок таа вечер.

Се разбира, и Аца и Каја ги демантираа овие шпекулации, тврдејќи дека помеѓу нив двајца нема ништо, освен пријателство.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор