Американска актерка се соблече скроз гола и стави лампиони на … (ФОТО)

Американска актерка се соблече скроз гола и стави лампиони на … (ФОТО)

SHARE

Американската актерка и манекенка Бланка Бланко (36) ги израдува своите обожаватели со многу провокативни фотографии и покажа во какво издание ќе ги дочека престојнте празници. Бланка скроз се соблече на плажа, а на градите стави само машничка и се накити со новогодишни украси.
Најинтимните делови ги сокри со голема црвена машна и со едвај неколку балончиња.

А, кога Бланка се заврте, тоа беше вистински празник за очи.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор