SHARE

По осумгодишен ангажман во утринската програма на ТВ Пинк, водителката Јована Јоксимовиќ и нејзиниот колега Срѓан Предојевиќ дадоа отказ и си заминаа. Оваа вест одекна како гром од ведро небо, земајќи предвид дека беа едни од омилените ликови на розовата телевизија. За причините за заминувањето се’ уште не се огласија, но веројатно станува збор за незадоволство од нивна страна бидејќи заминаа „во пакет“.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор