Шон Пен носи дома остатоци од вечерата (ФОТО)

Шон Пен носи дома остатоци од вечерата (ФОТО)

SHARE

Иако многумина мислат дека холивудските ѕвезди се расфрлаат со пари насекаде, Шон Пен (57) неодамна не’ увери во спротивното.

Бившиот сопруг на Мадона по излегувањето од еден познат ресторан во Малибу се упати во „мекларен“ вреден 200.000 долари, всушност, не негов, туку на неговиот пријател, кога го опколиле папараците.

Тоа немаше да биде нешто чудно доколку популарниот актер не се скри од блицевите со хартиена кеса со остатоците од неговата вечера, кои побара да му ги спакуваат за да ги однесе дома.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор