Цеца „нападната“ од… деца! (ВИДЕО)

Цеца „нападната“ од… деца! (ВИДЕО)

SHARE

Svetlana-Ceca-Raznatovic-

Сестрата на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ, Лидија Оцокољиќ, им го прослави роденденот на своите близнаци Илија и Петар. Внуците на Цеца го прославија четвртиот роденден, а гордата тетка се погрижи се’ да помине во најдобар ред.

Lidija

„Денес ни е прекрасен ден! Моите близнаци“, напиша најпознатата бачканска пејачка на социјалната мрежа Инстаграм и додаде неколку срценца.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор