Се крчка тужба: ЈК ѝ порача на Цеца: Марш на полиграф! (ФОТО)

Се крчка тужба: ЈК ѝ порача на Цеца: Марш на полиграф! (ФОТО)

SHARE

ceca-jelena-karleusa-svet

Јелена Карлеуша едноставно прска од бес кога станува збор за Цеца Ражнатовиќ. Имено, пејачката го објави допишувањето со новинарката во кое напишала дека дека Цеца отсега ќе ја тера на полиграф!

„Цеца најави дека ќе те тужи за се’ што деновиве изјавуваше за неа, кој е твојот коментар? Мојот единствен коментар отсега за секој збор на тој олош е МАРШ НА ПОЛИГРАФ!“

karleusa1

Како што пренесуваат медиумите, Цеца најави тужба против Карлеуша, но изгледа дека ЈК воопшто не се нервира поради тоа, продолжувајќи да ја прозива својата долгогодишна соперничка.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор