РОМАНТИЧНО: Наташа Беквалац се омажи на зајдисонце на плажа

РОМАНТИЧНО: Наташа Беквалац се омажи на зајдисонце на плажа

SHARE

Поп-пејачката Наташа Беквалац (37) вчера на зајдисонце на плажа на Ибица се омажи со идниот татко на нејзиното дете, Лука Лазукиќ, со кого е во врска непосредно по разводот со вториот сопруг Љуба Јовановиќ, во март годинава. 

Cekamo vas😍👭👬👫👬👭👭👬👫👬🕺🕺💃👫💃❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

На познатиот шпански остров, каде што се запознале пред неколку години, во друштво на 25 најблиски пријатели и членови на семејствата, тие еден надруг го изговорија судбоносното „да“.

💃🕺

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Земајќи предвид дека на бремената пејачката и’ беше и роденден, имаа повеќе причини за славење.

Потсетуваме, ова и’ е трет брак на убавата пејачка, која од првиот со ватерполистот Данило Икодиновиќ ја има ќерката Хана, а во почетокот на идната година на Лука ќе му роди ќеркичка.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор