SHARE

Нашата поп-дива Каролина Гочева и нејзиниот сопруг, уметникот Михаил Корубин, по студената Канада, медениот месец го продолжија во Тулум, Мексико.

Ice age ❄️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Многу поладно од што изгледа ☺️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Изгледа дека ледената доба, како што самата напиша во описот на фотографијата објавена од Торонто, и студениот воздух на Нијагарините Водопади и’ здодеаја на убавата пејачка, па со саканиот му ја летна за Мексико, каде што ужива во луксузниот хотел Номаде Тулум, кој се наоѓа 32 км од Акумал.

А како си поминуваат таму, јасно се гледа од најновата фотографија што осамна на нејзиниот инстаграм-профил, која е воедно и првата бикини-фотографија од медениот месец на популарната пејачка. Дефинитивно топлото време и сите удобности што ги нуди хотелот и’ годат на Каролина…

Dream catcher 🇲🇽

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор