На нишан на медиумите: „Настрада“ задникот на Џенифер Лопез (ФОТО)

На нишан на медиумите: „Настрада“ задникот на Џенифер Лопез (ФОТО)

SHARE

Сопственичката на најпопуларниот задник во Холивуд, актерката и пејачка Џенифер Лопез, им се најде на нишан на странските медиуми поради фотографија на која нејзиниот најсилен адут се наоѓа во нерепрезентативно издание. Малку претеруваат, бидодале ние, затоа што фотографијата е со лош квалитет, снимена во движење, така што дефинитивно не е реална слика на „заднината“ на Џеј Ло.

A што велите за оваа?

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор