Македонскиот дизајнер Златко Јовановски ја соблече Сораја во емисија (ФОТО)

Македонскиот дизајнер Златко Јовановски ја соблече Сораја во емисија (ФОТО)

SHARE

Еден од најконтроверзните македонски дизајнери Златко Јовановски повторно успеа да го привлече вниманието на јавноста, но овој пат преку познатата српска старлета Сораја Вучелиќ. Атрактивната старлета со џиновски гради гостуваше во шоуто на водителот Огњен Амиџиќ, но креацијата во која таа се појави, ќе ве остави без зборови. Сораја без срам и перде во студиото дојде со една гола града, а според реакциите на водителот и преостанатите гости, тие уживаа во ваквата глетка… Очигледно нашиот дизајнер Златко барем заштедил неколку сантиметри материјал за ваквиот необичен фустан на Сораја…

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор