Конечно: Фотографија што ја потврдува бременоста на водителката (ФОТО)

Конечно: Фотографија што ја потврдува бременоста на водителката (ФОТО)

SHARE

Третата по старост сестра од кланот Кардашијан-Џенер, водителката Клои Кардашијан (33), по турбулентниот брак со бившиот кошаркар Ламар, конечно плови во помирни љубовни води со уште еден кошаркар Тристан Томпсон (26).

❤️ My Love ❤️

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Низ десетте сезони на популарното реално-шоу „Во чекор со Кардашијан“ гледачите имаа можност да ги гледаат проблемите на Клои која не можеше да забремени со Ламар, но изгледа проблемот не бил во неа. Како што пренесуваат странските медиуми, таа е во петтиот месец од бременоста и носи машко дете. Иако Клои се’ уште не се огласи по повод на овие написи, фотографиите снимени неодамна одат во прилог на гласините за нејзината бременост.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор