Ана Николиќ се огласи по повод разводот со Раста

Ана Николиќ се огласи по повод разводот со Раста

SHARE

Веста за наводниот развод на тазе-сопружниците Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста, кои во август ја добија и ќеркичката Тара, одекна како бомба во медиумите. Како што пренесува „стар.рс“, Ана често се расправала со сопругот бидејќи не сакал да престане да консумира лесни наркотици, а неодамна имале жестока караница која резултирала со разделба, па раперот излегол од нивниот дом и поминал да живее во своето музичко студио.

Засега не коментираат нешот за медиумите, но Ана денес кратко порача: „Не сакам да коментирам, имајте разбирање.“

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор