Јована Јоксимовиќ во прошетка со синот и со ќеркичките (ФОТО)

Јована Јоксимовиќ во прошетка со синот и со ќеркичките (ФОТО)

SHARE

Водителката Јована Јоксимовиќ во почеток на октомври на свет ги донесе близначките Срна и Ана. Иако од породувањето се поминати само два месеци, убавата сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ може да се пофали со совршена линија, а во прилог на тоа оди и фотографијата на која ја гледаме во прошетка со синот Коста и со близначките.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор