Сексапилна и на 50 години: Памела повторно гола (ФОТО)

Сексапилна и на 50 години: Памела повторно гола (ФОТО)

SHARE

Иако има 50 години, Памела Андерсон не се откажува од голотијата и очигледно тоа и оди. Сега се соблече целосно гола пред објекивот на познатиот фотограф и нејзин близок пријател Давид Ла Чапела.

Давид е моја сродна душа. Еден со друг се познаваме на креативно ниво, објаснува Памела.

Таа позираше со младиот украински балетан Сергеј Полунин (27) и по кој знае кој пат го покажа своето секси-тело.

Сакам секс. Сакам сензуалност кај себе и кај другите, тоа е дел од мојата личност, вели Памела за фотографиите кои ќе се појават во магазинот „Кинг Конг“.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор