Емина Јаховиќ ѝ го честита роденденот на свекрва си (ФОТО)

Емина Јаховиќ ѝ го честита роденденот на свекрва си (ФОТО)

SHARE

Емина Јаховиќ Сандал спаѓа во снаите што имаат добар однос со свекрвата, па така по повод роденденот на мајката на нејзиниот сопруг Мустафа, таа и’ испрати роденденска честитка на Тулин Илери.

„Среќен роднеден, бабо, најдобра си!“, порача Емина во опсиот на објавената фотографија на која бабата е опркужена со своите внуци.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор