Емина Јаховиќ ги загрижи обожавателите: Дали пејачката е премногу слаба (ФОТО)

Емина Јаховиќ ги загрижи обожавателите: Дали пејачката е премногу слаба (ФОТО)

SHARE

Познато е дека пејачката Емина Јаховиќ внимава на линијата, па строго води сметка за исхраната и редовно вежба. Сепак, најновата фотографија што ја објави на Инстаграм ги збуни нејзините обожаватели. Емина на фотката изгледа најслабо досега!

Before 🛫

A post shared by @yaemina on


 

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор