Веќе не крие: Гвен Стефани е трудна на 48 години

Веќе не крие: Гвен Стефани е трудна на 48 години

SHARE

Славната пејачка Гвен Стефани (48) е во блажена стостојба и чека бебе со кантри-пејачот Блејк Шелтон.

Имено, Гвен прошета во костим на сирена кој го облече за Ноќта на вештерките. Странските медиуми пишуваат дека Гвен подлегнала на вештачко оплодување, кое се покажа како успешно. Нивните пријатели откриваа дека двојката е пресреќна и едвај го чека новиот член на семејството.

Инаку, Гвен од бракот со поранешниот сопруг Гавин Росдејл, со кого беше 14 години во брак, има три сина, Кингстон (11), Зуми (9) и Аполо (3).

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор