Необичен рецепт: Печени лепчиња со јаболка, сладолед и со карамел-сос (ВИДЕО)

Необичен рецепт: Печени лепчиња со јаболка, сладолед и со карамел-сос (ВИДЕО)

SHARE

lepchinja-so-jabolkaЕден необичен рецепт: лепчиња со јаболка, сладолед и со карамел-сос, наросени со кристален шеќер. Њами!

By @owner Follow @make.up.vines Tag a friends & Comment 💁🏼 #health #women #woman #exercise #healthyeats #healthyfood #live #livebetter #fitness #doitathome #livebetter #doubletaplove #squatvideos

A video posted by Tag A Friend&Share This Page! (@fitwomenlifestyle) on

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор