Вкусни орео-залачиња со нутела (ВИДЕО)

Вкусни орео-залачиња со нутела (ВИДЕО)

SHARE

oreoСите љубители на прочуените кексиња „орео“ ќе можат да уживаат во богатиот вкус на овој превкусен десерт за чие приготвување ви се потребни само кексињата, крем „нутела и две готови теста за пита. И малку путер за премачкување на колачињата непосредно пред печењето.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор