Тестенини со сланина и печурки во сос од млеко и јајце (ВИДЕО)

Тестенини со сланина и печурки во сос од млеко и јајце (ВИДЕО)

SHARE

testenini

Љубителите на тестенини дефинитивно ќе уживаат во богатиот вкус на овој модерен рецепт одмедитеранската кујна.

НЕМА КОМЕНТАРИ

Оставете Одговор